sobota, 17 października 2015

Portugal Masters

Różne rzeczy w życiu udało mi się wygrać to w zawodach sportowych to w innych konkursach, czasem nawet sporo kasy wpadało do kieszeni. Jednak dwudniowa wyprawa do Portugalii na rundę golfa PRO AM w ramach Portugal Masters (European Tour) z Rafa Cabrera Bello  wpisuje się do topów moich najcenniejszych nagród. Gra na IDEALNIE przygotowanym polu "Oceanico Victoria" z mega sympatycznym PRO, który gra -7 i w międzyczasie daje cenne wskazówki dostarczyła mi pozytywnych wrażeń na długi czas. To była jedna z tych rzeczy jakich za kasę nie kupisz (no chyba ze masz bańkę + ).
Coraz bardzie doceniam to gdzie mnie moje pasje zaprowadzają mam nadzieję,  że takich przygód jeszcze sporo doświadczę.
Kilka zdjęć z wtorku i środy w Portugalii poniżej. Dodam jeszcze, że w teamie z Rafa + snowboarderzy Alex Tank i Konsti Schad i ja zajęliśmy 3miejsce, a jedno uderzenie zabrakło nam do zwycięstwa.
Dzięki jeszcze raz "King of Greens" za taką nagrodę.

2 komentarze:

  1. Discover the key thing} to hidden riches with the all-new Treasure Box™ Video Slots. Coins that instantly pay credits in the through the regular game. All this and much more lies ahead for these prepared for adventure. Super Slots’ design is exclusive and never too cluttered to slow down load times and operation. We wish to see extra filtering choices to make it easier to single out 3-reels, or jackpots, or 클레오카지노 anything else you need to play. You'll love the high-RTP slot video games on the positioning like 5 Wishes (97.5%), Aces And Eights (97.31%), and - our favourite - Achilles (97.01%).

    OdpowiedzUsuń