czwartek, 4 grudnia 2014

Alpejska jazda w tatrach


Opady śniegu, minusowa temperatura i coraz więcej centymetrów śniegu powinny być wystarczającą zachętą, aby właśnie wJASNEJ pod Chopokiem otworzyć tegoroczny sezon narciarski.
W dniach 5–7 grudnia zapraszamy na weekend pod Chopokiem. Tegoroczne zimowe otwarcie będzie szczególnie ciekawe. Tym razem wydaje się, że zima będzie dla amatorów zimowego szaleństwa znacznie łaskawsza. Ujemne temperatury, opady śniegu oraz 450 armatek, które działają już od tygodnia, przygotowując trasy w ośrodku. Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy od trzech lat niemalże cały ośrodek będzie czynny. Aktualne informacje dotyczące pokrywy śnieżnej możecie śledzić na:http://www.jasna.sk/pl/urlop-w-gorach/webkamery/.

Zwieńczeniem Muzycznego Otwarcia Sezonu i pierwszych śnieżnych śmigów będzie wieczorna zabawa w stylu „Jamesa Bonda” w towarzystwie pięknych dziewczyn z Playboya. Kto jest zainteresowany, powinien szybko zarezerwować sobie bilet, bo chętnych jest sporo: https://www.gopass.sk/index.html?category=18. Zapraszamy do Happy End Club.

W sobotę, 6 grudnia, będzie można również wziąć udział w pierwszych zawodach z cyklu BMW XDrive, w których główną nagrodą jest auto BMW X3 na 100 dni sezonu zimowego. Początek zawodów o godzinie 13.00. Rejestracja będzie czynna od godz. 9.00 do 12.45.
Ceny przy zakupie skipassów online będą tej zimy podobne jak w ubiegłym roku. Bez zmian pozostają również skipassy na cały sezon.
Więcej na: www.jasna.skwww.vt.skwww.gopass.sk. Sam program dla klientów staje się częścią ponadnarodowego projektu. Podczas sezonu zimowego 2014/15 GOPASS rozszerza swoją działalność również na czeski Szpindlerowy Młyn.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz